Закрыть

Комплектація кухні технікою: поради

Після кожного ремонту настає етап вибору меблів та побутової техніки. Мабуть, найважче укомплектувати кухню, адже майже увесь її інтер’єр – техніка.

Під будь-який стиль можна підібрати як вбудовану техніку, так і окремо стоячу. Вбудована техніка допомагає економити місце в кімнаті. Фасади таких кухонь можуть бути як відкритого типу, так і закритого. В них можна встановити побутові прибори будь-яких розмірів.
Дуже вважливою особливістю дизайнерів є те, що вони повністю візуалізують усе з реальних матеріалів та підбирають меблі і техніку. Кожен досвідчений дизайнер співпрацює з багатьма відомими брендами, тому не виникає питань у якості роботи цих приборів.

Поговоримо про декілька важливих елементів при виборі техніки для кухні.

  1. Кухонні мийки

Головне це вибір матеріалу! Найпопулярнішим для мийок є кераміка, фраграніт, тектонайт та нержавіюча сталь. Розберемо кожну із них:

Нержавіюча сталь – класичний матеріал, який витримує будь-яку температуру, володіє високими гігієнічними властивостями і пропонує непідвладну часу естетику.

Фраграніт – красивий і довговічний. Витримує вплив високих температур і запобігає розмноженню бактерій.

Кераміка – міцніше металу, має високу стійкість до механічних пошкоджень і при цьому абсолютно гігієнічний.

Тектонайт – унікальна текстура і зовнішній вигляд. Можна користуватися в різних мінімалістичних варіантах виконання і кольору.

Далі потрібно підібрати розмір мийку до вашої кухні. Є безліч варіантів розмірів, з однією чи двома чашами, або ж одна більша, а інша маленька.

  1. Змішувачі для кухонних мийок

Не мало важливим є правильний підбір змішувача, тому що саме він являється одним з найбільш інтенсивно використовуючих приборів на кухні. Від екстравагантних до істинно традиційних. Від сатинованого нікелю до полірованого хрому. Бажаєте змішувач з гнучким або висувним виливом, або змішувач із вбудований фільтром для води, широкий асортимент змішувачів на сьогодні відповідає всім потребам на будь-якій кухні.

Користуються популярністю змішувачі з висувним вниз і в бік зливом. У змішувачі із зігнутим вниз висувним виливом з душем носик з’єднаний зі шлангом, який ви можете протягнути до того місця, в якому вам потрібна вода. Ідеальним чином підходить для миття салатів і наповнення водою каструль. Змішувач з висувним виливом з душем має поворотний вилив і висувний носик, який ви можете витягнути в будь-яку сторону, при необхідності, що робить даний змішувач ще більш універсальним. Поєднання лійки душа і основного крана пропонує вам ще більше можливостей при виконанні щоденної роботи на кухні. Змішувач з лійкою душу подвійної дії дозволяє повністю контролювати потік води, перемикаючись між режимами струменя і душа. Змішувач підвищеної міцності з висувним гнучким шлангом зі спіраллю дозволяє легко дотягнутися до будь-якої частини мийки. Змішувач з високим виливом полегшує миття каструль і сковорідок найбільшого розміру. А також змішувач, який повертається на 360° зливом з висувним душем.

 

  1. Варильні поверхні.

Тут вибір за вами, що більше до душі – індукційні плити чи газові.

Індукційні плити – гладкі і непомітні, поєднують в собі інноваційні технології та наповнену елегантністю естетику.

Газові – мають широкий вибір варіантів розміщення конфорок та можуть бути з нержавіючої сталі, чорного скла або ж дзеркала.

 

 

  1. Витяжки.

Найпотрібніша річ на кухні! Завдяки обтічним формам і ультрасучасним технологіям витяжки – це стильний і витончений підхід, щоб уберегти вашу кухню від неприємних запахів.

Вони мають бути не лише привабливими, але й функціональними. А також гармонійно поєднуватись з варильною поверхнею по формі та дизайну, тому  тут простіше купувати у комплекті та одного бренду.

Витяжки можуть бути оснащенні функціональними кнопками або кнопками електронного чи сенсорного управління.

 

 

  1. Духові шафи.

Те, що надихає створювати смачні творіння! Тому духова шафа має відповідати усім навіть самим інтенсивним щоденним потребам з року в рік.

Новітні технології забезпечать комфортне та швидке приготування. Програми самоочищення, інтуїтивні дисплеї, сенсорне управління, зручні ручки, знімне внутрішнє скло для легкого очищення – ось лише деякі з деталей, які роблять кухню особливою кожен раз, коли ви її використовуєте. Також у деяких моделей передбачений вбудований список рецептів, так званий – «помічник кухаря», ви вибираєте тип страви, а духова шафа підбирає температуру та час. Завдяки ідеальному розподілу тепла всередині духової камери, функція Multicooking дозволяє готувати до 4 страв одночасно. Це чудове рішення для сучасних господинь!

  1. Посудомийні машини.

Ергономічні, ефективні та так необхідні сучасності. Різні варіанти кошиків, що забезпечують чудові результати миття каструль, посуду, столових приладів і склянок, і не забудьте про клас енергоспоживання A +++ і A ++

Зручність посудомийних машин полягає в тому, що можна запустити цикл миття на зручний для вас час та завантажити лише одну полицю машинки для економії електроенергії. Вони також мають бути оснащені системами безпеки з метою зниження ризику розливу води. Встановлюються спеціальні датчики, які відключають подачу води з водопровідної мережі.

  1. Холодильники.

Ще один не менш важливий елемент на кухні. Вони також можуть бути вбудованими та окремо стоячими. Сучасні холодильники мають бути оснащенні контролем рівня клімату та забезпечувати необхідну температуру не залежно від температури ззовні. Морозильна камера має бути оснащена системою No Frost. Енергетичний кліматичний клас A + і A ++ допомагає скоротити споживання енергії і знизити витрати.

Також холодильник має бути підібраний по кольору до варильної поверхні та духової шафи, це забезпечить гармонійне та естетичне задоволення від перебування на кухні.

Основні аспекти при комплектуванні кухні розібрано! А далі все залежить від ваших бажань або ж думки досвідченого дизайнера або фахівця!