Закрыть

Салон

Великий вибір каталогів допоможуть знайти ту відсутню ланку, завдяки якій житло або офіс набудуть гармонії та затишку, підкреслять індивідуальний стиль його власника.
У нашому салоні можна ознайомитися з цікавими ідеями для декору Вашого інтер'єру.

Натяжні стелі

Натяжні стелі є головною прикрасою, які здатні підкреслити стиль всієї кімнати! На сьогодні існує безліч стельових оформлень, компанія Moonlight пропонує сучасні рішення саме для Вас: великий вибір фактур та кольорів, дизайнерський підхід – світлові лінії, парящі стелі, тіньовий профіль, магнітно-трекові системи, точкове освітлення або ж споти, як основне світло у приміщенні! А також унікальний фотодрук на плівці, перфорація та багаторівневі стельові рішення!

Освітлення

Світло здатне моментально перетворити загальний вигляд кімнати і створити неповторну атмосферу. При організації освітлення в приміщенні, люстри займають важливе місце, оскільки являються не лише джерелом світла, а й вносять гармонію в інтер’єр.

Стельові чи підвісні світильники, акуратні бра, торшери чи масивні люстри – будь яке освітлення для вашого комфорту, яке дозволить не лише освітити дім в темну пору року, але й закцентувати увагу на тому чи іншому елементі.

Меблі

В оформленні приміщення, найголовніше – створити унікальний інтер’єр. Зробити простір по-справжньому незабутнім зможуть меблі незвичайного дизайну. Стильні столи та стільці, затишний диван чи ліжко, м’які крісла – здатні стати тією самою родзинкою, що чіпляє погляд.
А також пропонуємо Вашій увазі виготовлення за індивідуальними розмірами корпусних меблів, шафи-купе, кухні та будь які м’які меблі.

Декоративна штукатурка

Одним з найсучасніших і вишуканих матеріалів, який зможе підкреслити красу і затишок Вашої оселі, є декоративне покриття.

Декоративна штукатурка – це сучасна мода для стін. Вона має вагому превагу над іншими різновидами, це – візуальний ефект. А також на відміну від шпалер, штукатурка є безшовною. Унікальні якості декоративної штукатурки не потребують додаткових рекомендацій. Вона допомагає створити необхідний дизайнерський ефект та надати стінам неповторну красу та унікальність.  Завдяки своїй глибокій фактурі і вишуканому малюнку, додає поверхні особливої об’ємності і за рахунок безлічі рельєфних елементів створює на ній тривимірний ефект.

Штори

Стильне оздоблення на вікнах здатне змінити кімнату до невпізнанності, тому грамотне поєднання штор із загальним інтер’єром має величезне значення при розробці дизайну приміщення. Вони роблять простір затишнішим, а дизайн – завершуючим! Являються не лише захистом від сонячних променів, а й виконують естетичну функцію, перетворюючись на стильний елемент декору.

Фотошпалери

Цікаве рішення для кімнати або квартири для тих, кому набридла одноманітність, і хочеться хоч якось урізноманітнити інтер’єр кімнати.

В даний час їх вибір величезний. Ви зможете підібрати варіант для будь якої кімнати – репродукції картин, фото пам’яток архітектури, абстрактивні візерунки та стильні креативні малюнки.  Головне, щоб малюнок на фотополотні радував око і робив ваше житло затишним.

Дзеркала

Естетично важливим предметом в інтер’єрі є дзеркало!
Завдяки продуманому використанню дзеркал, можливо перевтілити будь яке приміщення, адже вони візуально збільшують простір, мають функціональне призначення, а також являються декором.
Led-дзеркала найпопулярніші на сьогодні, оскільки вони є не лише красивими, а й створюють додаткове світло!

Також великим попитом користуються дзеркала з фацетом. Це спосіб декоративної обробки кромки, який здатний неймовірно прикрасити поверхню дзеркального полотна. Фацет надає дзеркалу візуальну завершеність і створює ефект об’єму.

3D панелі

Те, що зробить ваш інтер’єр неповторним!

Декоративні 3D панелі використовуються при обробках стін у будь яких зонах інтер’єру як частково так і повністю.

Гіпсові  3D панелі дуже добре поєднується з

меблями та іншим декором приміщень, являються

екологічним рішенням для дизайну, прості в догляді та довговічні в експлуатації.

Біокаміни

Нове слово в сучасному дизайні і розумінні комфорту та затишку – біокаміни, екологічно чисті  та виготовленні за останніми технологіями. Їх можна встановлювати в будь якому приміщенні, оскільки вони не вимагають відведення диму поза будівлею. Використання екологічно чистого палива гарантує безпеку за умови точного дотримання інструкцій.