Закрыть

Про нас

«Прагнення до краси для нас - сильне почуття.
І ми хочемо, щоб наша робота існувала до тих пір, поки це можливо!»

Дизайн студія «Прайм Дизайн» виходячи зі свого багаторічного досвіду є провідною студією дизайну інтер’єру у міст Хмельницький та в Україні зокрема. Концепція нашої роботи дає впевненість нашим клієнтам у здатності надавати найкращий сервіс та прекрасно завершений проєкт. Цей надійний підхід дозволив нам налагодити довгострокові відносини і забезпечити безперервну роботу.

Наша основна задача – створення затишного, ексклюзивного, гармонійного та неповторного інтер’єру!

Дизайн інтер’єру включає в себе все те, що на даний момент покликане прикрасити людині побут. Головне – досягти гармонії всіх компонентів. Ми індивідуально підходимо до кожного клієнта, звертаємо увагу до деталей та до Ваших побажань, пропонуємо сучасні унікальні проєкти, де все візуалізується лише з реальних матеріалів!

Дизайн студія «Прайм дизайн» надає послуги з розробки дизайн-проєктів квартир, котеджів, будинків та комерційний дизайн в будь-яких стилях. Ми пропонуємо повний комплекс послуг в сфері дизайну – починаючи з виконання дизайн-проєктів, проведення всіх будівельних робіт і закінчуючи обробкою “під ключ”.

ДИЗАЙН-ПРОЄКТ

Щоб приступити до етапу проєктування і розробки дизайн-проєкту, давайте розберемось, що ж таке дизайн-проєкт і з чого він складається.

Дизайн-проєкт – це комплект документів, розроблених в ході проєктних робіт відповідно до технічного завдання. Він включає всі необхідні креслення і документи, необхідні для того, щоб реалізувати задуману роботу та складається з наступного:

– виїзд дизайнера для замірів приміщення;
– схема обмірювання приміщення;
– пропозиція схеми перепланування приміщення (1-2 варіанти)
– пропозиція схеми розташування меблів (1-2 варіанти)
– схема будівельного демонтажу та монтажу (1-2 варіанти)
– розробка ідеї концепції дизайну (2-3 варіанти)
– схема дизайну стелі;
– схема розміщення дизайн-освітлення стелі;
– схема розміщення вимикачів;
– схема розміщення електричних розеток;
– схема підлоги, розгортка матеріалів для підлоги;
– схема розміщення дверних прорізів;
– схема розміщення електричного підігріву підлоги з прив’язкою регулятора (якщо використовується)
– схема розміщення кондиціонерів;
– розгортка окремих ділянок стін;
– розгортка кухонного обладнання;
– схема-розгортка плитки по стінах санвузла;
– схема-розгортка плитки по стінах кухні;

+  Розрахунок вартості декоративних матеріалів і їх підбір.

АВТОРСЬКИЙ НАГЛЯД

Якісна робота дизайнера не повинна закінчуватися на дизайн-проєкті Вашого майбутнього інтер’єру. Ми намагаємося вести кожен об’єкт до його повної реалізації в життя!

Авторський нагляд – це комплексна послуга нашої студії, яка гарантує високу якість проведених робіт. А саме: ремонт, дизайн, оздоблення інтер’єру виконуються на підставі технічної документації, розробленої з урахуванням всіх норм і вимог.

У наші обов’язки входить регулярне відвідування об’єкту, рекомендації, консультації, звіти для замовника по ходу виконаних робіт, внесення необхідних правок та контроль виконання.

Дизайн студія «Прайм дизайн» – це творча команда висококваліфікованих дизайнерів з великим досвідом розробки та реалізації проєктів будь якої складності в області дизайну інтер’єрів, знайомих з усіма сучасними будівельними технологіями і матеріалами, що дозволить зробити Ваш інтер’єр неповторним та унікальним!